Reference

Jaké projekty už mám za sebou?

Ultimum dei Gratia – rakovník

raport.cz – „Brána“ se nepovedla jako jindy

Pohled jako z letadla a kejklířské hrátky. Takový program již poosmé nabízelo Královské město Rakovník a Muzeum TGM v Rakovníku při zahajování turistické sezóny. Tento formální akt byl opětovně místně spjat s Vysokou bránou a časově s druhým májovým víkendem.

„Přesto je potřeba zdůraznit, že naše letošní práce byla o dost víc úřednická. Doposud to probíhalo jednoduše, ale tento rok jsme museli složitě žádat o všemožná povolení, pronájmem prostor počínaje a schvalováním tržního řádu konče. To papírování zabralo prakticky tři měsíce,“ komentuje ředitel Povolný.

Pavučinou úředničiny se ale naštěstí podařilo prokousat, a tak se v pátek, úderem 21. hodiny, mohl dát do pohybu historický průvod. Při mašírování ulicemi města v jeho čele stanula Společnost pro hrad Týřov a Páni ztraceného ráje. Po zastavení na Husově náměstí pak oči přihlížejících o půl hodiny později spočinuly na jezdeckém a šermířském představení skupiny Ultimum dei Gratia přímo pod Vysokou bránou.

Jsem pro každou srandu

Spousta lidí mi říká že mám „zápal kosti od blbosti“ a víte co? Je to pravda. Neberu se vážně, dokáži se s věcmi poprat a brát optimisticky i těžce zvladatelné sitace.

Netypický manažer

Asi mě nemůžete zařadit mezi typické terapeuty nebo manažery sedící v křesle ve své kanceláři delegující úkoly na podřízené.

Stěhuju náčiní na akcích, chystám program, telefonuji s pronajímateli prostor, zařizuji kooperaci s vedením akce abych vypomohla i když si zrovna jedu užívat sama program (například na CVVZ 20, protože prostě nedokážu jen stát a nic nedělat. 

Ráda jsem uprostřed dění, mám přehled a chci aby vše bylo pintlich dokonalé dle možností. Spoustu akcí jsem úspěšně zařídila s VELMI omezeným rozpočtem.

Rozmanité hobby

Mezi moje koníčky patří zejména tvoření – což se pojí k vymýšlení akcí nejen pro děti do školek, ale i pro arteterapie. Díky mému vzdělání a zájmům znám spousty méně známých stylů tvoření a umím je využít pro zábavu i terapii. Od obyčejného kreslení pastelkami po pryskiřicové dekorace.

Dále můj život nemálo ovlivňují zvířátka. Máme je odkajživa a nedokážu si bez nich život ani představit. Nemají papíry, nejsou to značkové výstavní kusy. Jsou to z nejvíce procent zachránění nechtění a zubožený tvorové ponechané jinými lidmi na pospas. Se zvířátky, která chtějí znovu najít cestu k lidem trénujeme na animal terapie, aby zvládli účinkovat například na VAŠÍ AKCI NEBO TEAMBUILDINGU jako terapeutické zpestření.

A dále kromě sledování filmů, a hraní her jsem zainteresovaná do světa Furry komunity. Pomáhám mládeži, organizuji tábory či srazy. Také zvyšuji povědomí o pravém smyslu furry komunity, spousta lidí si myslí že jde o perverzní úchylku, ale přitom je to úplně nevinný koníček který může také příjemně zpestřit například den dětí! Velké plyšáky milují i dospělý kteří ve furry komunitě nejsou!

Šerm můj směr ovlivnil taky. Na táborech organizuji kurzy základy sebeobrany.

Vzdělání

2014 – 2017

Škola ekonomiky a cestovního ruchu, Jihlava, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika -3 roky

1998 – 1999

SOUZ Kroměříž obor Jezdec a chovatel koní

1994 – 1998

Gymnázium Vyškov

1986 – 1995

ZUŠ Rousínov obor hudební – hra na housle + výtvarná činnost

1986 – 1994

ZŠ Rousínov základní škola

2017 – trvající

Stuha z.s.

Jednatel, manager, terapeut, zdravotník, hlavní vedoucí

2016 – 2018

MŠ Žatčany

Asistentka pedagoga, učitelka

1999 – 2014

SJHŠ Ultimum dei gratia o.s.

Jednatel, volnočasový pracovník s dětmi, vedoucí mimoškolních aktivit, grantový a projektový manažer, trenér koní a jezdců, vedoucí kroužků a oddílů (šermířský, jezdecký, dramatický, rukodělný)

1998 – 2016

krátkodobé brigády

Ráda se na nich učím a poznávám nové věci – vedoucí na táborech, McDonald, BVV Brno, Dermacol, Moduslink Brno, Bubi Brno, Restaurace Pod radnicí, a další